projekt: http://szablonownia.atcsites.com

Forum mieszkańców       imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii        Księga Gości

projekt: http://szablonownia.atcsites.com
projekt: http://szablonownia.atcsites.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekt: http://szablonownia.atcsites.com

O jasełkach słówek kilka...

 

Ostatniego dnia stycznia (31.01,2009), jak co roku w naszej wsi, odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Wszystkie dzieci, mieszkańcy jak i zaproszeni goście złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Następnie mali artyści z Jurczyc, pod czujnym okiem pani Kazimiery Godzik, przedstawili „Jasełka na wesoło”.

W roli diabłów wystąpili: Marysia Paciorek, Natalia Karp, Marcin Zapałowicz i Mikołaj Szczyrbak; aniołów: Ewelina i Kamila Łachman, Dominika Żmuda; pastuszków: Alicja Karp, Mateusz Szulga, Kamil Błaszczak, Szczepan Stopka; królów: Maciek Bogacki, Wojtek Żak, Dawid Grzechynka, Kamil Niechaj; Jagny - Angelika Okarmus, Hetmana - Maciek Wrzoszczyk, Marii - Paulina Lupa, Józefa - Andrzej  Zapałowicz.  Narrację przedstawienia prowadziły: Monika Tondyra i Barbara Bylica. Oprawę muzyczną przygotowali: na gitarze elektrycznej - Jarek Żak, harmonijka ustna - Paweł Bylica.

 

W imieniu wszystkich „aktorów”, Sołtysa i całej Rady Sołeckiej, dziękujemy za wyrozumiałość, opóźnienie rozpoczęcia i pomoc w śpiewaniu kolęd. Już dzisiaj zapraszamy za rok z nadzieją na większą frekwencję.

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  

 

 

strona główna

 

 

© Paco